Politické diskusné relácie sú v posledných týždňoch zamerané na druhú vlnu koronavírusu spojenú s celoplošným testovaním. Tvorcovia sa tak snažia do štúdii pozvať politikov, ktorí majú k aktuálnym témam rôzne názory. To sa im rozhodne podarilo aj pri najnovšej epizóde, ktorá skončila pre jedného z hostí poriadnym trapasom.

V jojkárskej politickej relácií Na hrane si moderátorka Jana Krescanko Dibáková pozvala člena vládnej koalície a poslanca nachádzajúceho sa v opozícií. Konkrétne išlo o ministra hospodárstva Richarda Sulíka a bývalého ministra financií Ladislava Kamenického.

Spoločne diskutovali o celoplošnom testovaní obyvateľstva, pričom nominant strany Smer-SD absolútne nesúhlasil s Matovičovým plánom. Predseda strany SaS si však želá, aby aj smeráci v týchto ťažkých časoch zabudli na ego a snažili sa vyzdvihovať výhody testovania.

V tomto smere nedošlo k dohode a Sulík postupne nadobudol pocit, že slová Kamenického nepochádzajú z jeho hlavy. Napokon si všimol papiere, ktoré mal exminister na stole a všetko mu bolo jasné. ,,Vy sám sebe si píšete priezvisko, sa oslovujete priezviskom? Lebo začína to, že pre Kamenického-podklady,“ so smiechom povedal politik.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: joj.sk  |  Foto: FB/Na hrane TV JOJ, Richard Sulík | Video: Streamable.com