Politika Sulík zverejní nový pandemický plán: Matovič ho pred novinármi ZOTREL!

Sulík zverejní nový pandemický plán: Matovič ho pred novinármi ZOTREL!

Vládna koalícia je výrazne naštrbená kvôli narušeným vzťahom premiéra a ministra hospodárstva, ktorí si bez problémov vymieňajú názory aj na sociálnych sieťach. Je viac ako zrejmé, že každý z nich má úplne iný názor na vedenie koronakrízy.

Je to iba pár dní, čo Igor Matovič vyzval koaličného partnera, aby pripravil plán, na základe ktorého bude na Slovensku denne maximálne 500 pozitívne testovaných ľudí na koronavírus, a zároveň do 1. decembra budú otvorené všetky reštaurácie, kiná i kostoly. ,,…tak od tej chvíle mu odovzdám celý manažment koronakrízy na Slovensku,“ oznámil premiér na tlačovej konferencií.

Predseda strany OĽaNO následne na sociálnej sieti uviedol, že Richard Sulík neprišiel s relevantnými nápadmi do určeného termínu. Prišlo však nečakané prekvapenie, keď šéf liberálov predsa len prezradil, že čoskoro zverejní nový pandemický plán v štyroch krokoch, ktoré majú pomôcť krajine zbaviť sa koronavírusu.

Reakcia Matoviča nenechala na seba dlho čakať, pričom o nové poznatky kolegu absolútne nemá záujem. ,,Vymýšľať vymyslené je zbytočné. Keď aj niečo SaS vymyslí, odporúčam obrátiť sa na krajinu, ktorá túto problematiku nezvláda,“ uviedol na tlačovke premiér, pričom odporučil Sulíkovi, aby sa pokúsil presvedčiť celú pandemickú komisiu i Ústredný krízový štáb o zmene pandemického plánu. „Ktokoľvek na Slovensku môže tvrdiť, že vymyslí lepší plán. My sa tu však nehráme v hračkárstve. Bavíme sa o životoch, zdraví a čas plynie,“ dodal.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: YT/HNtelevízia  |  Foto: FB/Richard Sulík, OĽaNO, tv.hnonline.sk

Exit mobile version