Jeho kariéra ešte ani nezačala, no svoj prvý “honorár” si sympatický mládenec zo speváckej talentovej súťaže pripíše na svoj účet hneď za prvú pieseň, s ktorou verejne vystúpil. Skladbu “Pošta” už mnohí teraz označujú ako hit, aj keď peniaze, samozrejme, nedostane za ňu, ale za príbeh, ktorý ho sprevádza od prvého vystúpenia pred porotou. 

Štedrosť Slovákov zrejme nepozná hraníc, o čom svedčí fakt, že hneď po tom, ako TV Markíza spustila verejnú zbierku pre mladého Ladislava Angyala a jeho mamu, začala sa na účet venovaný ich pomoci zbierať pomerne pekná sumička, ktorá prekročila hranicu tridsiatich tisícok. Už pri tomto finančnom obnose sa Lackovi zbiehali slzy do očí, keď mu úžasnú správu oznámila samotná Kvetka Horváthová v priamom prenose Telerána. Vtedy však začínajúci spevák ešte ani len netušil, že suma, ktorá nakoniec pristane na jeho účte, bude omnoho vyššia.

Zbierka pre chlapca bola oficiálne ukončená v nedeľu 25. marca a suma sa vyšplhala na neuveriteľných 51-tisíc eur, čo je dostatok peňazí na to, aby dospievajúci chalan začal úplne nový život a vymenil tak komárňanskú ubytovňu za niečo lepšie.

Otázkou naďalej ostáva, ako sa bude Ladislavovi v súťaži dariť ďalej. Mnohí totiž už zrejme zabudli na to, že svoje šťastie pred kamerami už raz skúšal, a to pred dvoma rokmi v šou Česko Slovensko má talent, kde vystúpil s tou istou pesničkou.

Lacko v SuperStar…

…a v roku 2016 v ČSMT

Zdroj: TV Markíza | Foto/Video: YouTube