Superbohatý taliansky milionár Flavio Briatore (68), ktorý preslávil Formulu 1, bol ešte koncom roka anglickými paparazzami nachytaný pri odchode z luxusného hotela. Zároveň s ním však vychádzala aj známa zadaná Slovenka…

Taliansky milionár Flavio Briatore, ktorý preslávil Formulu 1, patrí k známym milovníkom žien. Hoci bol ženatý s modelkou Elisabettou Gregoraci, s ktorou vychováva spoločného syna, pred približne rokom sa rozviedli. Randil aj s Naomi Campbell či Heidi Klum, ktorá s ním má dokonca dieťa.

Briatore bol anglickými paparazzami koncom roka 2018 odfotený pri tom, ako opúšťa luxusný 5-hviezdičkový hotel v Londýne. Zároveň sa s ním objavila aj záhadná blondínka v oranžovom kožuchu, ktorú ale zahraničné agentúry nespoznali, foto >>> TU <<<. Podľa slov denníka Pluska ale ide zjavne o vicemiss Slovensko 2017, Romanu Škamlovú (30), ktorá bola v minulosti zasnúbená aj so známym milionárom Honzom Novotným. Momentálne má ale tvoriť pár so slovenským boháčom z milionárskeho zoznamu, ktorého identitu zatiaľ nezverejnila. Dôvodom môže byť aj fakt, že Škamlovej partner je vplyvný a ešte stále oficiálne ženatý.

Misska ale na nové odhalenie v spojitosti s Briatorem zareagovala s výsmechom: “Nikdy som sa nevyjadrovala k žiadnej kauze okolo mňa, ale tentokrát ste ma už naozaj dostali do záchvatu smiechu…. Ak ma idete spájať s ľuďmi, s ktorými vyjdem z hotela, z reštaurácie alebo inej verejnej inštitúcie, tak potom dnes mám nového priateľa a zajtra pravdepodobne tiež,” napísala na svojom profile na sociálnej sieti. Faktom ale ostáva, že Romana v tom čase naozaj v spomínamom hoteli bola, pochválila sa aj fotkou v oranžovom kožuchu a rovnako sa objavila v spoločnosti Briatoreho na viacerých akciách. Žeby naozaj išlo o obyčajné náhody?

V tomto kožuchu bola v Londýne odfotená Romana, keď vyšla hneď po Briatorem
Misska sa mala údajne objaviť v jeho spoločnosti viackrát
V januári sa napríklad bavila v Briatoreho podniku Billionaire

Zdroj: pluska.sk │ Foto: Instagram, Facebook