Šou Česko Slovensko hľadá Superstar definitívne ukončila úvodné castingy aj vyraďovacie kolá, v ktorých doposiaľ rozhodovala o osude súťažiacich nekompromisná porota. Tá napokon zo stoviek účastníkov vybrala finálovú desiatku, v ktorej sa po prvýkrát v histórii ocitlo viac mužov ako žien!

Už budúcu nedeľu (28. novembra) bude na obrazovkách Markízy a Novy odvysielaný prvý priamy prenos speváckej súťaže Česko Slovensko hľadá Superstar. Uplynulý piatok sa totiž uskutočnilo semifinále, kde spomedzi dvadsať účastníkov postúpili do živých vysielaní desiati najlepší. Kurióznym spôsobom, a teda okamžite po odspievaní, putoval priamo do finále Nikolas Bitkovskij, ktorý pred porotou vystúpil so skladbou Watermelon Sugar od speváka Harryho Stylesa.

Všetci ostatní semifinalisti museli počkať na verdikt Paľa Haberu, Monika Bagárovej, Mariána Čekovského, Patricie Pagáčovej a Leoša Mareša až do záveru šou, kedy postúpilo ešte ďalších deväť z nich. Kým doposiaľ tvorilo finálovú desiatku vždy päť žien a päť mužov, tento raz nastal zvrat a medzi najlepších sa dostali dva páry dievčat a tri páry spevákov. V posledným ročníkoch šou boli úspešnejšie predovšetkým ženy, keď Superstar vyhrali Sabina Křováková, Emma Drobná, Tereza Mašková a aktuálne Barbora Piešová. Kto však získa titul hviezdy a 75 000 € tentokrát?

Elizabeth Kopecká

Nikita Machytková

Marietta Mareková

Katarína Štohrová

Nikolas Bitkovskij

Ladislav Hunka

Adam Janota

Petr Jirán

Adam Pavlovčin

Filip Svoboda

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Foto: IG/tvmarkizaofficial, elizabethkopecka, filsvoboda, superstarcs, pavolhabera