Je tomu už zopár mesiacov, čo Česko a Slovensko spoznalo svoju aktuálnu Superstar, ktorou nie je nik iný ako favorizovaná finalistka súťaže Tereza Mašková. Hviezda s výnimočným hlasovým prejavom doslova prevalcovala svojich súperov a dnes prichádza na trh so svojim prvým oficiálnym singlom „New Me“.

22-ročná Tereza Mašková predviedla svoj silný hlas už ako dieťa v šou Česko Slovensko má talent, kde ohromila nielen divákov, ale aj prísnu porotu skladbou “At Last” od Etty James. Vtedy ako 14-ročná teenagerka prekvapila fantastickým hlasovým prejavom, pričom následne sa zo scény akoby vytratila.

Zlom nastal až v roku 2018, kedy kráska so zlatom v hrdle vyhrala šou Česko Slovensko hľadá Superstar. Následne zahviezdila v obľúbenej relácii Tvoje tvář má známy hlas, kde s prehľadom stvárnila Mariku Gombitovú či iné osobnosti svetovej hudobnej scény. Teraz sa však Tereza odhodlala prestať skrývať za cudzie skladby a na trh vypustila svoj prvý oficiálny singel „New Me“. Podobne ako predchádzajúca Superstar Emma Drobná si zvolila text v angličtine, pričom videoklip ku skladbe je doslova dychberúci.

Reakcie fanúšikov na seba nenechali dlho čakať a prvý počin českej hviezdy vychválili do nebies: „Tak toto posunulo českú hudobnú scénu na americkú úroveň, za mňa ako keby to spievala hollywoodska hviezda a ten videoklip! Božie!“ rozplýva sa jedna z fanúšičiek, pričom sa k nej pridáva aj ďalšia: „Najkrajší videoklip na českej scéne. Tešila som sa na ňu… Vedela som, že bude dobrá, ale táto je úžasná!“ Nuž, ako sa zdá, Terezu čaká doslova hviezdna kariéra!

Video: YouTube | Foto: Instagram/Terezaa.maskova