Spevácka súťaž SuperStar odštartovala nedeľným večerom svoje hľadanie tých najväčších talentov Česka aj Slovenska. Prvé skvelé hlasy už pritom očarili porotu, no podarí sa im prebojovať až do finále?

Súťaž SuperStar odvysielala svoju úvodnú epizódu, počas ktorej sa porotcovia snažili nájsť prvé veľké talenty spomedzi Čechov a Slovákov. Medzi súťažiacimi sa síce objavili aj poriadni exoti, ktorí 5-členný tím za pultíkom viac pobavili ako ohúrili, no prišlo aj na zimomriavky.

Husia koža naskočila porote po úžasnom výkone mladučkej Alice Urcikánovej, ktorá zaspievala hit Toxic od Britney Spears. S podobným zaujímavo sfarbeným hlasom pritom v roku 2015 v súťaži zabodovala a vyhrala aj Emma Drobná, a tak je už teraz zrejmé, že talentované dievča to dotiahne v súťaži poriadne ďaleko.

Na porotcov a hudobníkov skvele zapôsobila aj Dominika Rovňanová, ktorá si strihla tanečný hit Little Party Never Killed Nobody od Fergie. Po úžasnom výkone sa všetci zhodli na tom, že mladá a zaujímavá žena vie rozhodne spievať, a tak ju s jasným “áno” posunuli do ďalšieho kola.

Všetky chlpy sa však postavili dámam potom, ako zaspieval aj mladý kamarát niekdajšej superstaristky Elišky Ruskovej, Timotej Májsky. Ten prišiel obmäkčiť srdce bývalej lásky, ktorú chce získať spät, hitom Say Somenthing od A Great Big World a Christiny Aguilery, pričom jeho zamatový chrapláčik dostal do kolien všetkých porotcov. Ako ďaleko sa veľké talenty z prvej časti dostanú, sa pritom dozvieme už čoskoro.

Alica Urcikánová

Timotej Májsky

Dominika Rovňanová

[poll id=”164″]

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj │ Foto: Televízia Markíza, Facebook/SuperStar