Piaty ročník šou Česko Slovensko hľadá Superstar zvalcovala dnes už 24-ročná speváčka Tereza Mašková, ktorá patrila od úvodných castingov k absolútnym favoritom súťaže. Sympatická ružovovláska sa však divákom predstavila už omnoho skôr, keď pred kamerami excelovala ako mladá teenagerka v šou Česko Slovensko má talent.

Tereza Mašková má síce iba 24 rokov, no už teraz je považovaná za jednu z najkvalitnejších a najuniverzálnejších speváčok domácej hudobnej scény. Rodáčku z Třince pritom fanúšikovia spoznali už v roku 2010, kedy sa objavila v šou Česko Slovensko má talent, pričom v totožnom ročníku s ňou súťažila aj sestra aktuálnej superstar, Lenka Piešová. Tereza tu porotu absolútne ohúrila prevedením skladby At Last od Etty James a aj napriek postupu sa v ďalších kolách neukázala.

Úspešnejšia ale bola v piatej sérii Superstar, kde vďaka nezameniteľnému výzoru a fantastickým speváckym výkonom zvalcovala všetkých súperov. Kým výrazná hudobníčka začínala svoju kariéru ako bacuľaté dievčatko s dvoma vrkočmi, rokmi sa z nej stala krásna žena s úplne novým imidžom. Krátko po výhre v markizáckej šou nafotila reklamnú kampaň pre známu značku spodného prádla a postavu si udržiava aj naďalej. Tentokrát sa ňou pochválila z dovolenky, ktorú trávi v Chorvátsku, ako aj jej tehotná kolegyňa Markéta Konvičková. A že vyzerá výborne!

Terezu v plavkách môžete vidieť >>>TU<<<

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/terezaa.maskova, YouTube