24-ročná speváčka Tereza Mašková sa stala už po úvodnom castingu v 5. sérii šou Česko Slovensko hľadá Superstar absolútnou favoritkou, pričom nielen porota, ale aj diváci jej predpovedali sľubnú kariéru. Speváčka s ružovými vlasmi napokon titul v roku 2018 získala, čo odštartovalo jej hviezdnu kariéru.

Tereza krátko po šou začala randiť so slovenským producentom a hudobníkom Oliverom Žilákom, kvôli ktorému sa dokonca presťahovala do Bratislavy. Útla kráska sa pritom už v minulosti objavila v šou Česko Slovensko má talent, kde ako 14-ročná ohúrila obe krajiny silným hlasom a bezchybným spevom.

Dnes patrí hudobníčka k najúspešnejším objavom na domácej scéne a okrem iného prešla aj neuveriteľným vizuálnym prerodom. Z bacuľatého dievčatka sa stala neprehliadnuteľnou ženou s obdivuhodnými krivkami, čo na nových fotografiách zvečnil práve jej partner. Pastelová ružová vo vlasoch, odhalené boky a zvodný pohľad, i to robí z Terezy na snímkach dokonalú Femme Fatale. ,,Ja som ešte amatér, ale rád sa učím nové veci, v každom prípade lepšie hobby som si nájsť nemohol,” napísal k snímkam Oliver.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

>>VIAC FOTIEK TEREZY NÁJDETE TU<<<

Foto/Zdroj: Instagram/terezaa.maskova/oliverzilak