Tereza Mašková, ktorá v roku 2018 vyhrala titul Superstar, sa mení doslova pred očami fanúšikov. Obľúbená speváčka sa prvýkrát predstavila verejnosti ešte ako rozkošná tínedžerka, keď s dvoma copíkmi na hlave prišla zaspievať pred porotu šou Česko Slovensko má talent. 

Od tohto momentu však ubehlo už veľa času a jedna z najkvalitnejších domácich hudobníčok prešla výraznou premenou. Kým v Superstar zaujala nielen hlasom, ale aj výraznou ružovou hrivou, dnes ostáva Tereza farbe vlasov síce verná, no celkovým imidžom sa mení na skutočnú dámu.

Rozťahané svetre či tričká nahradila vkusnými kúskami a kostýmami, pričom vyniknúť necháva aj čoraz vypracovanejšie telo. Kým zo začiatku sa Tereza nechávala fotiť predovšetkým profesionálmi, dnes sa zveruje do rúk svojho partnera Olivera Žiláka, ktorý si našiel záľubu vo fotení, no zároveň je producentom.

Ako prízvukuje, s fotoaparátom sa stále iba učí pracovať, avšak snímky, ktoré vytvára speváčke, doslova vyrážajú dych. Kým nedávno ju fotil ako Femme Fatale, tento raz hviezda domáceho šoubiznisu odhodila zábrany a nechala sa netradične zvečniť v plavkách. A že vyzerá fantasticky!

Odvážnejšia fotografia krásnej Terezy >>>TU<<<

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto: IG/oliverzilak