27-ročná americká hviezda Demi Lovato sa v poslednom období vytratila z výslnia šoubiznisu potom, ako kvôli predávkovaniu drogami skončila na odvykačke. Evidentne šťastná speváčka je dnes z najhoršieho vonku a momentálne si užíva súkromný život plnými dúškami.

Americká superstar Demi Lovato patrí k speváčkam s najkvalitnejším hlasovým fondom sveta, pričom uplynulý rok bola na absolútnom výslní svojej kariéry. Koncom júla 2018 však svet obleteli správy, ktoré zvestovali, že bývalá tvár stanice Disney Channel sa predávkovala metamfetamínom. Demi pritom už v roku 2010 bojovala so svojimi démonmi, keď musela nastúpiť na liečenie v dôsledku užívania tvrdých drog, závislosti na alkohole a poruche príjmu potravy.

V posledných mesiacoch je však rodáčka z Nového Mexika čistá a ako divák si užíva koncerty svojich kolegov, dovolenky či sladké ničnerobenie. Iba pred pár hodinami Demi prekvapila svojich fanúšikov novou snímkou, na ktorej s hrdosťou ukázala svetu svoje telo presne také, aké je bez akejkoľvek retuše či úpravy. V dobe šoubiznisovej a instagramovej dokonalosti tak nabrala odvahu a vyobrazila sa so svojimi prednosťami i nedostatkami.

“Toto je môj najväčší strach. Moja neupravená fotografia v bikinách. A hádajte čo, je to CELULITÍDA!!!! Som doslova unavený tým, že sa hanbím za svoje telo, upravujem ho, ale to jednoducho nie som ja. Toto je to, čo som dostala. Chcem, aby táto nová kapitola v mojom živote bola o autentickosti toho, kým som, skôr než o spĺňaní štandardov niekoho iného. Takže tu som ja, nehanebná, nebojácna a hrdá na to, že môžem vlastniť telo, ktoré tak veľa bojovalo,” vyznala sa hudobníčka. Za fofografiu si následne vyslúžila takmer 9 miliónov lajkov, pričom mnohí ju označili za svoj idol a vyzdvihli odvahu ukázať sa v skutočnom svetle. Palec hore!

Demi v plavkách môžete vidieť >>>TU<<<

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Instagram/ddlovato