Je to už neuveriteľných 10 rokov, čo sa konala prvá Česko Slovenská Superstar, v ktorej sa stal miláčikom dievčenského publika mladý teenager Denis Lacho. Dnes je však z chlapca muž a po dlhšej odmlke sa hlási verejnosti s novým singlom „Story Of Us“.

25-ročný hudobník Denis Lacho nepatrí k spevákom, ktorí mienia využiť rýchlo nadobudnutú slávu zo dňa na deň, práve naopak. Čerstvý ženáč sa po ukončení Superstar venoval predovšetkým škole, no popri tom nikdy nezabudol ani na svoju vášeň, hudbu. Okrem skladby, ktorú vydal s Monikou Bagarovou či singla „Now I See“, prichádza Denis s novým hitom „Story Of Us“.

„Skladba „STORY OF US“ je pre mňa veľmi citlivá záležitosť. Ide o dosiaľ moju najhlbšiu výpoveď, ktorú som dal zo seba von. Celkový klip miestami pôsobí depresívne, ale pointa je úplný opak. Viem, že každý si v skladbe nájde to svoje, no záver úplne definuje celý song. Znovuzrodenie. To je výpovedná hodnota tejto sklady. Som nesmierne rád, že k tomu skladateľ a klavirista – Martin Kráľ dodal ešte hlbšiu umeleckú hodnotu“, hovorí Denis Lacho pre rádio Expres. Toto jednoducho nielen musíte, ale chcete počuť.

Zdroj: YouTube, Expres.sk | Foto: Facebook/DenisLacho, Instagram/DennisLacho