Priviesť na svet dieťa je pre mnohých ľudí životným zážitkom. S láskou, ktorú cítime k bábätku, rastie v priamej úmere aj pocit zodpovednosti a strachu. Každý rodič si pre svoje dieťa praje len to najlepšie, túži mu dopriať viac, ako je možné. A dar pre dcéru Markéty Konvičkovej je doslova extra špeciálny!

Markéta Konvičková, známa česká speváčka, ktorá odštartovala hviezdnu kariéru v roku 2009 v šou Česko Slovensko hľadá Superstar 1, sa už mesiac hrdí titulom mama. So svojim partnerom Reném Kubošom vychovávajú dcérku Amálku a pravidelne sa na sociálnych sieťach prihovárajú fanúšikom aj osobnými fotografiami s týmto klbkom lásky.

Markéta teraz venovala svojej dcére výnimočný dar k jej prvému mesiacu života. Spoveď pocitov a želaní zhrnula do emotívnej piesne AMI, ktorá rozcíti nejednu mamičku. “Nová pieseň AMI, venovaná mojej dcére Amálke, ktorá nám od 14.9.2020 ukazuje vesmír. Je to najväčší dar priviesť na svet zdravé dieťa. Skladba je pre všetky maminky. Naozaj vás do jednej z celého srdca obdivujem. Niekedy je to náročné, ale požehnané,” priznala s emóciou speváčka.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: youtube.com | Foto: IG/marketakonvickova