Polícia sa obracia na verejnosť o pomoc pri pátraní po nezvestnom 25-ročnom mužovi. Podľa informácií hovorkyne KR PZ v Trenčíne Eleny Antalovej je Andrej nezvestný od minulého štvrtka 14. júna. 

Nezvestný Andrej Lahký (25) z Bánoviec nad Bebravou mal podľa informácií polície odísť z miesta svojho trvalého bydliska. Nikomu z rodiny neoznámil dôvod odchodu a taktiež sa do dnešného dňa nikomu zo svojich príbuzných a blízkych neozval.

Andrej je vysoký asi 180 cm štíhlej postavy, má hnedé na krátko ostrihané vlasy a hnedé oči. Naposledy mal na sebe oblečené modré rifle, čiernu mikinu s kapucňou so svetlomodrým nápisom A. Obuté mal modré značkové tenisky. Pri sebe mal preukaz príslušníka HaZZ a mobilný telefón, ktorý má vypnutý. Taktiež mal so sebou peňaženku s osobnými dokladmi a platobnými kartami.

„Akékoľvek informácie, ktoré by smerovali k vypátraniu nezvestnej osoby môžu občania oznámiť na najbližší policajný útvar, alebo na bezplatnú policajnú linku 158 alebo na stálu službu Obvodného oddelenia Bánovce nad Bebravou na tel. čísle 096121 3755,“ uviedla Elena Antalová z KR PZ v Trenčíne.

Zdroj/Foto: KR PZ v Trenčíne, ilustračné foto/FB PZ SR