V pondelok (10. januára) mala byť na platforme VOYO dostupná prvá epizóda jednej z najočakávanejších šou tohto roka, dobrodružná relácia Survivor. Aj keď Markíza a Nova následne upravili dátum vysielania o deň neskôr, napokon však dôjde ešte k výraznejšiemu omeškaniu!

Televízia Markíza v spolupráci s českou Novou rozbehli v druhej polovici uplynulého roka castingy na celosvetovo úspešnú šou Survivor, ktorú odišla produkcia natáčať začiatkom januára. Kým za slovenské celebrity bude okrem iných bojovať aj víťazka Farmy 12 Xénia Gregušová, ktorá tesne pred odchodom prehovorila o vzťahu s Lukášom Stanislavom, niektorí zo súťažiacich, žiaľ, doplatili na aktuálnu pandemickú situáciu.

Televízia totiž len pred pár hodinami oznámila divákom, že spustenie prvej epizódy sa odkladá o jeden týždeň v dôsledku pandémie koronavírusu! “V rámci zodpovedného prístupu je nakrúcanie momentálne prerušené, aby sa zaistilo bezpečné prostredie pre celý štáb a všetkých účastníkov, a to tiež s ohľadom na nariadenia a pravidlá Dominikánskej republiky,” znie oficiálne stanovisko.

Ako tiež Markíza dodala, súťažiaci už síce stihli absolvovať niektoré z disciplín a hier, avšak sa medzi nimi vyskytlo ochorenie Covid-19. Predpokladaný dátum, kedy si budú môcť Slováci a Česi pustiť šou Survivor na Voyo, je 17. januára, kým v televízii o deň neskôr, a teda 18. januára.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: markiza.skFoto: IG/tvmarkizaofficial