Reality show Najväčší víťaz je v plnom prúde, pričom víťaza motivuje nielen možnosť schudnúť a získať nové telo, ale aj finančná výhra v hodnote 50-tisíc eur. No odlúčenie od rodiny je pre súťažiacich čoraz viac deprimujúcejšie a najhoršia nočná mora sa pre obézneho muža stala skutočnosťou.

Pavol Stráňava sa v týchto dňoch naplno venuje zhadzovaniu kilogramov, kontakt s rodinou má však zakázaný. O to viac bolo prekvapením, keď ho štáb zavolal bokom a podal mu telefón. Ozval sa v ňom hlas jeho rodinného príslušníka Petra, ktorý mu oznámil, že jeho mama Agnesa dostala mozgovú porážku.

Pani Agnesa zostala ochrnutá na pravej časti tela a má problémy s rečou. Šokovaný muž sa neubránil slzám, keďže okrem mamy už nikoho blízkeho nemá. Palov otec zomrel, keď bol dieťa a jeho brat tragicky zahynul. Neváhal a išiel mamu navštíviť do nemocnice, pričom prekvapil spolubojovníkov s nadváhou, keď sa vrátil do súťaže. Je však stále otázne, či bude pokračovať, keďže nevedomosť o zdravotnom stave jeho mamy ho môže veľmi trápiť.

Zdroj: markiza.sk  |  Foto: markiza.sk