Silvia Šuvadová (45) bola na Farme mnohými označovaná za čudáčku, no teraz všetkých odrovnala. Televízii Markíza prezradila, že dostala nečakanú ponuku zahrať si po boku slávnej hollywoodskej hviezdy!

Silvia Šuvadová kedysi parila k slovenským herečkám, no časom sa stiahla do ústrania a napokon sa zo Slovenska odsťahovala do Ameriky. Prednedávnom sa ale rozhodla pre návrat do domoviny, ktorý odštartovala rovno na Farme. Mnohí Slováci ju však považujú za čudáčku a oficiálne jej „prischlo“ označenie spiritualistka.

V Silvii sa ale zjavne skrýva oveľa viac ako len schopnosť meditovať či rozháňať zlé energie. Ako prezradila pre TV Markízu, pred pár týždňami ju z ničoho nič oslovil taliansky režisér Paolo Sorrentino, ktorý natáča pre HBO úspešný seriál The Young Pope (Mladý pápež). Práve tu dostala ponuku zahrať si aj samotná Silvia, ktorá by sa tak na pľaci stretla s hollywoodskou megahviezdou Judom Lawom: „Režisér, ktorý režíruje seriál od HBO The Young Pope (Mladý pápež) chcel vidieť moje herectvo,“ priznáva nadšene Silvia, ktorá mu už zaslala videá s požadovanými scénami.

Seriál sa má pritom natáčať od novembra do mája, hoci sa herečke doposiaľ ešte nikto neozval. Tá ale nestráca nádej ani nadšenie napriek tomu, že celebrity na Farme vyjadrili znepokojenie nad jej životom. Aj keby to Šuvadovej náhodou nevyšlo, neskrýva pocit hrdosti, že práve ju si známy režisér len tak vyhliadol: „Vieš, že len taký taliansky režisér, ktorý režíruje v minulom roku vyhlásený najlepší seriál sveta, mi zavolá, že aby som sa nahrala. Mala som mať scénu s Judeom Lawom akože v tom castingu,“ dodáva na záver. Silvii držíme palce, aby uspela.

Šuvadová má šancu zahrať si v seriáli Mladý pápež po boku Juda Lawa

Zdroj: farma.markiza.sk │ Foto: YouTube, en.wikipedia.org