Reality šou Love Island si získala medzi televíznymi divákmi mimoriadne množstvo priaznivcov, pričom TV Markíza len pred pár týždňami ukončila jej druhú sériu. Kým z víťazstva sa tešili Denisa a Kryštof, iskry neustále lietajú aj medzi ďalším zo sympatických párov.

Pekelne horúca šou Love Island rozprúdila v účastníkoch súťaže nielen romantické city, ale aj túžbu po zbližovaní sa. Ako sa zdá, medzi ostrovanmi vznikli silné putá, a kým víťazi z minulého ročníka neustále tvoria pár aj v súkromí, aktuálne dvojice si len hľadajú svoje tempo a možnosti, ako byť spolu.

Jednými z nich sú aj pôvabná Tina Diallo a Jacob Lukáč, ktorí sa dali dokopy už v prvej epizóde markizáckej súťaže. Podľa všetkého to dvojici klape aj po vypnutí kamier, pričom len pred pár hodinami poriadne prekvapili svojich fanúšikov. Na sociálnej sieti totiž zverejnili video, kde sú obaja vo svadobnom, čím poriadne zmiatli verejnosť.

Za príspevkami však nestojí životné „áno“ dvojice, ale propagácia svadobného salónu, pre ktorý natočili krátke video plné lásky. Musíte však uznať, že pred oltárom by im to spolu mimoriadne pristalo!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/tinaa.diallo, denivalova, hanadedkova