Markizácka hviezda Veronika Ostrihoňová, ktorá tvorí už sedem rokov jeden z najstabilnejších párov šoubiznisu so spíkrom Matejom ,,Sajfom” Cifrom, to už má za sebou! Redaktorke totiž priatelia usporiadali rozlúčku so slobodou, teda rovno dve!

[sociallocker]Veronika Ostrihoňová sa počas posledných troch mesiacov zdržiavala v slnečnej Kalifornii, kde navštívila svoju sestru a zároveň absolvovala študijný pobyt. Krásna markizáčka, ktorá má momentálne už len pár dní pred svadbou s obľúbeným moderátorom Sajfom, mala to šťastie a sestra jej zorganizovala úžasnú rozlúčku so slobodou priamo v Kalifornií.

Po Veronikinom návrate však nelenili ani jej priatelia a okrem dokonalej zábavy pritiahli na akciu namiesto striptéra aj ,,Enriqueho Iglesiasa”, ktorý moderátorke predviedol odhalenú hruď, no zároveň jej aj zaspieval. Ako neskôr na sociálnej sieti zhodnotil aj samotný Viktor Vincze: ,,Boli bozky, boli dotyky, boli prasačiny. Sajfa, chýbal si, oddnes som jej hero.“ Nuž, takýmto hosťom sa nemôže pochváliť ktokoľvek! 🙂

R4 R1 R3 R2

Zdroj / Foto: Facebook, Instagram
[/sociallocker]