Len 19-ročná mladá žena, ktorá si plánovala život po boku svojho snúbenca Jakea, prežíva v týchto dňoch nenahraditeľnú stratu. Jej partnera totiž zabil bezohľadný vodič, pričom dievčina sa rozhodla povedať svoje životné “áno” láske, ktorá bola počas obradu uložená v bielej rakve.

Zyrine Delmendo je len 19-ročné dievča z Filipín, ktoré prišlo pred pár dňami o svoju životnú lásku. Tesne pred pohrebom, kedy bol jej priateľ Jake Anthony Macadangdang († 22) pochovaný, urobila životný krok a povedala mu svoje “áno”. V bielych svadobných šatách podišla k svojmu snúbencovi, ktorý ležal v bielej rakve a počas ranného obradu v Cauayan Memorial Gardens v Cauayan na Filipínach mu povedala sľub. Následne si na prst dala zlatý prsteň, ktorým sa z nej stala oficiálna manželka mŕtveho chlapca.

Jake, ktorý plánoval odísť za prácou do zahraničia, zomrel potom, ako podnikateľ Aaron Christian Reyes vletel do troch motocyklov pred barom. Jake a Zyrine spolu chodili od strednej školy, pričom ich zväzok bol schválený cirkvou.

Zyrine s obrúčkou nad hrobom svojho partnera

Foto: Facebook/Zyrine Delmendo