Svadba tak skoro nebude! Filip Tůma (41) je síce s Nelou Pociskovou (28) už šesť rokov a spoločne vychovávajú dve deti, no zdá sa, že do manželstva sa momentálne nehrnie. Na odklad svadby má pritom vážny dôvod.

Nela a Filip tvoria párik už šesť rokov a spoločne vychovávajú dve rozkošné detičky. Hoci sa stihli aj zasnúbiť, biele šaty a veselica do rána sa stále nekonali. Otázku, kedy sa konečne zoberú, si kladú fanúšikovia ešte intenzívnejšie potom, ako sa v médiách objavilo pred Neliným menom slovo “manželka”.

Išlo však len o omyl a svadbu Filip definitívne vyvrátil: “Nie, svadba nebola. To sa asi stalo iba omylom,” zareagoval na chybičku pre Topky. Rovnako priznal, že sobáš teraz vôbec neplánujú z jediného dôvodu. Život hereckej dvojice sa krúti len okolo práce a starostlivosti o dvoch drobcov: “Svadbu teraz neplánujeme ani sa o nej veľmi nerozprávame. Určite bude, ale je to tak, že máme dve deti, ktoré sú vo veku, kedy sa im treba naplno venovať. Nemáme teda veľa času riešiť svadbu a to, či bude v menu chrenová rolka alebo broskyňa so šľahačkou,” priznáva bez okolkov.

Dvojica je popri výchove detí aj návrate do pracovného kolotoča natoľko vyťažená, že na prípravy svadobnej hostiny nemajú ani pomyslenia. Nele navyše pri výchove pomáhala aj dôležitá osoba, ktorá je teraz definitívne preč. Našťastie sa ale môže spoľahnúť na svojho milovaného Filipa, ktorý jej nedávno venoval dojímavý odkaz plný lásky.

Nela a Filip sú spolu 6 rokov
Dvojica je spolu zasnúbená, svadba však tak skoro nebude
Nela si zahrala nevestu v seriáli Búrlivé víno

Zdroj: topky.sk │ Foto: Instagram/filip_tumaa, YouTube/Tv Markíza