Arménsky miliárd ženil syna a akoby to vyzeralo, keby mu vystrojil obyčajnú svadbu. Poriadne sa preto plesol po vrecku a celému svetu ukázal, ako má vyzerať pravá luxusná ceremónia.

[sociallocker]Na tento deň rozhodne nezabudnú Sargis Karapetyan (23) a jeho gruzínska nevesta Salome Kintsurashvili (25), ktorým ženíchov otec vystrojil veľkolepú svadbu v hlavnom meste Ruska. Odhaduje sa, že stála v prepočte takmer dva milióny eur, čo je pre bežného smrteľníka nepredstaviteľná suma.

A ako to už býva bežné pri takýchto extravagantných svadbách, ani oni nezaostávali za ostatnými. Špeciálnym hudobným hosťom na hostine bola slávna skupina Maroon 5, ktorá zinkasovala za vystúpenie vyše 500 tisíc eur.

Nevesta vystriedala až tri modely šiat, ktoré stáli tiež nemalé peniaze a pochádzali z dielní svetoznámych návrhárov. Svadobná torta mala neuveriteľné dva metre a bola posiata kvetmi. Tými bola ozdobená i celá sála, ako aj rôznymi stromami a svetielkami. Hostia dokonca uvádzali, že sa cítili ako v rozprávke.

No čo, brali by ste takúto svadbu? 😉

Zdroj: dailymail.co.uk | Foto: Instagram[/sociallocker]