Obľúbený a sledovaný turecký seriál Láska na prenájom televízie Doma si získal množstvo fanúšikov aj v našich končinách. Seriálová dvojica Piril a Ferita má však skvelé správy aj v reálnom živote. Cez víkend si totiž ich predstavitelia povedali pred oltárom svoje áno.

Turecký romantický seriál Láska na prenájom patrí na Slovensku k veľmi obľúbeným a sledovaným na televízii Doma. Hlavní predstavitelia Piril a Ferita však majú pre svojich fanúšikov skvelú správu aj v súkromnom živote.

Herečka Başak Gümülcinelioğlu a herec Çağrı Çıtanak sa počas nakrúcania do seba zamilovali a začali spolu randiť. Po dvoch rokoch lásky sa rozhodli svoj vzťah posunúť na ďalšiu úroveň.

Cez víkend si zaľúbená dvojica povedala svoje áno, pričom na obrade a veselici sa zúčastnili aj ich kolegovia zo seriálu. Na Instagrame zverejnili niekoľko krásnych svadobných fotografií, na ktorých si zapózovali taktiež ich domáci miláčikovia. Nevesta sa ukázala v nádherných svadobných šatách s výrazným výstrihom. Nedávno šokoval tajnou svadbou i známy slovenský moderátor.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj │ Foto: IG/basakgumulcinelioglu, ennmagazinn, serhatsenn