Po svadbe Adely Banášovej a Viktora Vinczeho tu máme ďalší celebritný sobáš. Už v piatok sa Ivana Surovcová oblečie do svadobných šiat a povie ÁNO svojmu snúbencovi Mariánovi Gáboríkovi. Slávnostná ceremónia sa uskutoční v kaštieli v Tomášove, rovnako ako v prípade Vinczeovcov.

Slovenský hokejista je vo vzťahu s Ivanou takmer šesť rokov a zasnúbili sa tento rok vo februári. Zatiaľ čo zasnúbenie im trvalo roky, svadba sa uskutoční po šiestich mesiacoch, čo si Marián pokľakol pred svoju vyvolenú. Stres a panika však neprichádza do úvahy, keďže všetky detaily rieši svadobná agentúra.

Talentovaná tanečníčka sa tak môže naplno venovať svojmu vzhľadu, keďže už stihla podstúpiť revitalizáciu pleti a kozmetické ošetrenie. Svadobné šaty pochádzajú z Ameriky a Mariánov oblek je taktiež zakúpený v zahraničí.

Sobáš sa uskutoční pod holým nebom v priestoroch kaštieľa o 16- tej hodine. No budúci Gáboríkovci si Slovensko neužijú dlho. Údajne by sa mali po svadbe vrátiť späť do Ameriky, kde sa pravdepodobne bude konať aj svadobná cesta.

Mohlo by vás zaujať: So svadbami akoby sa vrece roztrhlo: Ďalší slávny ženích v chomúte!

Zdroj: pluska.sk  Foto: Facebook, Instagram