Už o pár hodín, tesne pred piatkovým duelom, zazvonia na markizáckom statku svadobné zvony! Nevšedná udalosť prekvapila nielen divákov obľúbenej reality šou, ale predovšetkým farmárov, ktorí sa na nefalšovanú veselicu pripravujú celý týždeň!

Súťažiaci o výhru vo výške 75 000 € majú v týchto chvíľach plné ruky práce. Ešte začiatkom týždňa ich hospodár Martin upovedomil o nevšednej udalosti, ktorá sa navždy zapíše do sŕdc zamilovaného slovenského páru. Priamo na Farme totiž dôjde k zosobášeniu dvoch mladých ľudí, Daniely a Michala. Ako sympatický pár priznal, partnermi sú tri roky a svoje spojenie považujú doslova za osudové. Krásna brunetka sa rozhodla pre svadbu pred kamerami v jeden pekný deň, kedy pozerala Teleráno a zareagovala na výzvu moderátorky.

Kým bol jej priateľ v práci, do produkcie poslala prihlášku, pričom z jej slov sa tisnú slzy do očí. Približne jeden rok po rozvode s otcom jej 9-ročného syna Mateja, prežívala s vtedy čerstvým školákom mimoriadne ťažké obdobie. Keď sa konečne prekonala a s priateľmi navštívila klub v Tatranskej Lomnici, stretla tu lásku svojho života. Ako bolo zrejmé, išlo o lásku na prvý pohľad, avšak Michal už o dva dni neskôr odlietal do Londýna, kde v tom čase pracovne pôsobil.

Aj keď v to Daniela ani nedúfala, dvojica sa následne spojila na sociálnej sieti, kde boli v neustálom kontakte. “O mesiac neskôr som sa rozhodla, že idem za ním do Londýna. Moji rodičia neboli nadšení. Mamina mi hovorila, však ho nepoznáš, čo ak ťa nepríde čakať na letisko. No ja som cítila, že je to správne a išla som,” povedala nevesta pre Markízu.

Na letisku v Londýne, kde ostala 5 dní, ju už čakal s kyticou kvetov, pričom nasledovalo neustále cestovanie z oboch strán. Osudová láska napokon pritiahla Michala späť na Slovensko po šiestich mesiacoch a odvtedy žijú spolu. “V auguste sme mali tretie výročie krásneho vzťahu a pracujeme na dieťatku. Preto sme sa rozhodli, že by sme chceli našu lásku spečatiť svadbou,” dodala brunetka. Jediné, čo rodinku trápi je, že sa svadby nezúčastní ich najbližšia rodina. To však mienia vyriešiť v blízkej budúcnosti dodatočnou veselicou. Láska ako z romantického filmu, nemyslíte?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: markiza.sk