Andrej Kiska sa pred časom stiahol z politickej scény, pričom hlavným dôvodom mali byť jeho zdravotné problémy a s tým súvisiaca operácia chrbtice. Na povrch vyšli aj informácie z výpovede Imreczeho, ktorý tvrdí, že sa kvôli Kiskovej kauze konali tajné stretnutia vo Ficovej kancelárií. 

Andrej Kiska sa v období parlamentných volieb stiahol z politickej scény kvôli pretrvávajúcim zdravotným problémom a s tým súvisiacou operáciou, ktorá naňho čakala. Najnovšie navyše vyplávali na povrch informácie, ktoré mal sprostredkovať vo výpovedi obvinený František Imrecze. Ten tvrdí, že v kancelárií u Fica sa konali tajné stretnutia, na ktorých sa riešila Kiskova kauza s firmou KTAG.

V súkromnom živote ale momentálne prežíva exprezident pokojnejšie obdobie, ktoré je naplnené aj radosťou. Dôkazom je jeho dcéra Natália (30), ktorá sa v sobotu konečne vydala za svojho partnera Michaela Schustera, s ktorým vo Viedni vychovávajú dcérku Lily Sophie.

Svadbu pritom plánovala dcéra niekdajšej hlavy štátu už minulý rok, no kvôli pandemickým opatreniam museli veselicu odložiť. Natália brala taktiež ohľad na starších pozvaných ľudí, ktorí by sa mohli na svadbe nakaziť koronavírusom. Svoje áno si povedali s manželom v Bratislave, pričom nechýbali ani slzy šťastia a dojatia.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj │ Foto: FB/Andrej Kiska, Mária Kisková