V Markíze majú moderátori ďalší obrovský dôvod na radosť. Cez víkend sa vo veku 44 rokov vydala ich kolegyňa, ktorá je známa predovšetkým z obľúbenej relácie. Za manžela si zobrala svojho milovaného snúbenca.

Markizácka rodinka má po víkende ďalší veľký dôvod na radosť. Ich dlhoročná kolegyňa Andrea Paulínyová sa totiž pred pár hodinami vydala. 44-ročná moderátorka si vzala za manžela svojho snúbenca Mojmíra Fajnoru, od ktorého si zobrala aj nové priezvisko.

Tvár Reflexu si svadobnú hostinu užila v kruhu rodiny. Podľa informácii televízie Markíza sa obrad konal v rodinnom vinárstve v Šamoríne a úlohu starejšieho si zobral na starosť moderátorský kolega Patrik Herman. Nedávno mal pritom svadbu aj expriateľ Adely Vinczeovej, ktorý sa oženil so známou modelkou.

Medzi pozvanými však boli aj ďalšie tváre obľúbenej relácie. Televízia zverejnila na svojom profile na sociálnej sieti aj romantické zábery nevesty v svadobných šatách, ktoré Andrei veľmi pristali. K svadobným záberom pripojili aj úprimé prianie: „Blahoželáme. Dnes sa vydala naša kolegynka Andrea Paulinyová a Reflex bol pri tom! Oddnes sa bude volať Andrea Fajnorová. Obrad bol krásny a dojemný. Zaľúbencom želáme veľa, preveľa, more lásky.“ Dvojici blahoželáme!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj │ Foto: Instagram/tvmarkizaofficial