O jedno z najväčších šoubiznisových prekvapení posledných mesiacov sa jednoznačne postarala obľúbená moderátorská dvojica Adela Banášová a Viktor Vincze, ktorí sa po valentínskych zásnubách, vrhli rovno do plánovania ich svadobného dňa.

Aj keď ich vzťahu spočiatku nikto neveril, oni sa nechávajú unášať citmi a idú si za svojím šťastím. Už v júni sa postavia pred oltár a spoločne vstúpia do stavu manželského.

Adela sa rozhodla konečne prehovoriť o prípravách na svadbu a pre týždenník Šarm prezradila niekoľko skutočne zaujímavých detailov. Svadobné šaty si predstavuje nie príliš úzke, ale zase ani nie v štýle divožienky. Veľmi dôležité je, aby sa k nim hodili topánky na nízkom opätku, nakoľko počas svadby nechce vnímať boľavé nohy. Kto jej šaty ušije, zatiaľ prezradiť nechcela. Taktiež sa chce vyhnúť svadobným “atrakciám” a povinným tancom, od ktorých chce oslobodiť aj svojich hostí, medzi ktorými rozhodne nebudú chýbať ani známe osobnosti. A ako sa bude Adela volať po svadbe? Jednoznačne odpovedala, že “Vincze”.

Zdroj: Šarm | Foto: Instagram