Mnohí Slováci aktuálne trpia finančnými problémami v dôsledku pandémie koronavírusu. Strata príjmu, či dokonca práce im spravila radikálny škrt cez rozpočet. Ťažkosti však zrejme nemajú Švajdovci, ktorí nedávno siahli na svoje úspory.

O moderátorovi Televíznych novín je všeobecne známe, že je vášnivým rybárom. K svojej záľube vedie aj svojich štyroch synov, ktorí sa s ním často vydajú na výlet s udicami. V minulosti prespávali v stanoch, no Švajdovci sa rozhodli pre pohodlnejší pobyt pri vode.

Dvojica si totiž kúpila karavan a spolu s rodinou ho dokonca už vyskúšala aj na rybačke. ,,Boli sme tam asi štyri dni. Chlapci boli veľmi šťastní, pretože je to pre nich to správne dobrodružstvo. Ísť na ryby a môcť tam prespať nie v stane, ale malom domčeku. Alebo ako hovorí Adamko- v bunkri,“ uviedol 48-ročný žurnalista pre cas.sk.

Patrik kúpil domček na kolesách od kamaráta, pričom cena vozidla sa pohybuje okolo 8-tisíc eur. Markizáci plánujú “táboriť“ predovšetkým na Domaši, kde majú aj loďku. Letná dovolenka tak bude venovaná hlavne rybárskym zájazdom, pri ktorých môže celá rodinka spoznávať krásy Slovenska.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: cas.sk  |  Foto: Instagram/zlaticapuskarova, markiza.sk