Známa moderátorská dvojica Zlatica Puškárová (41) a Patrik Švajda (46) sa rozhodli pre dovolenku až po skončení prázdnin, keďže mali strach vycestovať s malým dieťaťom do preplnených rezortov. Ich obavy sa však vôbec nepotvrdili a naplno si užívajú slnečné dni pri mori. Jedna z nocí sa však zmenila na poriadnu drámu, s ktorou rozhodne nikto nerátal.

Manželia Švajdovci sa spoločne so svojimi synmi Leom (8) a Adamkom (1) momentálne nachádzajú v ďalekom Turecku. Pre ich najmladšieho syna ide o prvú zahraničnú cestu a zvládol ju na výbornú. „Dovolenka je skvelá. Adam to zvláda úžasne, nie je horúco, tento termín pre deti len odporúčam,“ uviedla pre cas.sk nadšená moderátorka.

V tomto momente však vôbec netušila, že sa jedna z dovolenkových nocí zmení na poriadnu drámu. Rodinu totiž počas druhej hodiny ráno zasiahlo zemetrasenie, pričom podľa Richterovej stupnice malo silu 4,9 stupňa. ,,Prvýkrát v živote som to pocítila. V noci o druhej ráno nás zobudila zvláštna tlaková vlna,“ opísala hrôzostrašnú situáciu Zlatica. Našťastie, nikomu sa nič nestalo a otrasy postupne prestali. Vystrašený pár sa však snaží spoločne so svojimi deťmi užiť si posledné dni dovolenky a na nepríjemný incident zabudnúť.

Zdroj: cas.sk  |  Foto: Instagram