Jedna z najúspešnejších slovenských herečiek, ktorá je na domácej umeleckej scéne už neuveriteľných 20 rokov, doposiaľ nemala šťastie na vzťahy. Aktuálne sa však po jej boku objavila nová láska, pričom dvojica pôsobí viac ako zamilovane!

32-ročná herečka Kristína Svarinská je právom označovaná za jednu z najpôvabnejších tvárí domáceho šoubiznisu. Talentovaná umelkyňa, ktorá hviezdi nielen v divadle, ale aj televízii, momentálne prijala ponuku do tanečnej šou Let’s Dance, kde patrila k horúcim favoritom na víťazstvo.

Kristína si od poroty opakovane vypočula, že je mimoriadne šikovná a má na to, aby pohybom dokázala veľké veci. Práve počas šou sa stretla aj so svojim novým partnerom, ktorým je úspešný YouTuber Peter Altof, známy pod pseudonymom Expl0ited_.

S mladým blondiakom si počas prestávok neváhala vymieňať vášnivé bozky, pričom po zvedavých otázkach moderátorky priznala, že si pred Veľkou nocou ulovila svojho zajačika. Potom, ako Kristína z Let’s Dance vypadla, sa s ním dokonca prvýkrát oficiálne ukázala na červenom koberci a mimoriadne im to spolu pristalo!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: IG/tvmarkizaofficial