Televízia Markíza len pred týždňom spustila staronovú šou Koleso šťastia, od ktorej čakala veľké úspechy. Opak sa však stal pravdou a pobúrení diváci spustili na šou paľbu kritiky. Nesplnila ich očakávania, bola nudná, moderátor Lukáš Adames neskúsený a asistentka Alžbeta Ferencová bola podľa slov divákov úplnou katastrofou.

[sociallocker]Televízia Markíza vlnu kritiky nezvládla a zo sociálnych sietí vymazala takmer všetky negatívne komentáre a ohlasy, čím si vyslúžila ďalšiu vlnu kritiky. Aby toho nebolo málo, jeden zo súťažiacich pre portál MediaBoom.sk odhalil, ako to vyzeralo v zákulisí. Možno ste si všimli, že súťažiaci pri hádaní písmen nepoužívajú mená, ale pomenovania iných vecí. Tak im to nariadila práve TV Markíza: “Nebol to príkaz, ale skôr odporúčanie, aby sme skúsili hovoriť niečo iné,” priznáva súťažiaci.

Tento zvláštny prístup hru vôbec neuľahčuje, práve naopak. Súťažiaci musia naraz rozmýšľať nad tajničkou aj nad inými slovami, keďže nemôžu použiť obyčajné mená. Nemali by povedať “A” ako “Adam”, ale napríklad “A” ako “autobus”. Čo si o tomto prístupe televízie myslíte vy?

Zdroj: mediaboom.sk | Foto: Instagram[/sociallocker]