Neskutočné a desivé. Tieto slová vychádzali z úst priamych svedkov tragédie, pri ktorej bolo zastrelených päť policajtov. Páchateľmi boli zrejme profesionálni odstrelovači!

V Dallase sa konali demonštrácie proti násiliu policajtov na černochoch. V centre mesta demonštrovali tisíce ľudí. Napokon sa všetko zvrtlo na krvavý incident. Odstrelovači, ktorí boli zrejme dvaja nekompromisne a absolútne profesionálne zabili päť bielych policajtov. Jeden z tejto dvojice je zadržaný, druhý mŕtvy. No pred smrťou údajne povedal, že motívom bolo zabiť niekoľko belochov, teda bielych policajtov.

[sociallocker]Jedna zo svedkýň povedala, že priamo pred jej očami boli zastrelení dvaja policajti. “Na nikoho iného však vystrelené nebolo, strelci vedeli, čo robia.

Počuli sme výstrely a cítili strelný prach. Všetko to bolo desivé, intenzívne a surrealistické,” povedal ďalší svedok, ktorý len chytil svoje deti a utekali sa skryť.

Jeden z demonštrantov vzal do ulíc aj svoje tri deti, aby im ukázal slušnú demonštráciu za práva, niečo, čo bude mať pozitívny dopad. Napokon však jediné, čo si z toho jeho deti mohli vziať, je negatívne a stresujúce zážitky.

Útočník, ktorého zatkli, vystúpil na začiatku akcie zo športového auta s puškou AR-15 v ruke. Mal obrovský zásobník. Okrem toho mal oblečenie vhodné na nosenie munície. Na odeve boli totižto vrecká vpredu aj vzadu, celkovo až sedem. Následne po vystúpení z auta si nabil zbraň a začal strieľať.

Všetko teda nasvedčuje tomu, že to bolo absolútne plánované.

Zdroj: ceskatelevize.cz | Foto: Facebook[/sociallocker]