Zsuzsová, ktorá je momentálne obvinená v kauze vraždy novinára Jána Kuciaka a jeho snúbenice Martiny Kušnírovej, mala vplyvných mužov lákať na prerobené fotky zahraničných modeliek. Jeden detail na jej tvári ale ostával doteraz skrytý. Svedok prezradil, čo tají temná žena z Komárna… 

O Zsuzsovej vedelo až do minulého roka len pár ľudí, ktorí s ňou úzko spolupracovali. Všetko sa zmenilo po vražde novinára a jeho snúbenice, no svoju tvár si tmavovláska na kamerách úzkostlivo strážila. Dnes je už jasné, že fotky, ktoré posielala vplyvným mužom, medzi inými aj podpredsedovi parlamentu Glváčovi (Smer-SD), boli upravené zábery zahraničných modeliek a od reality boli dosť vzdialené.

Zsuzsová si ale aj mesiac po brutálnej dvojitej vražde vyšla na módnu prehliadku známej návrhárky, kde mala jej dcéra dokonca predvádzať na móle. Aj tu si však dávala veľký pozor na to, aby ju kamery či fotoaparáty nezachytili s detailným záberom na tvár. Denník Pluska ale vyspovedal svedka, ktorý sa na tejto akcii zoznámil práve s Ajkou, ako sa prezývala, a vyzradil šokujúce detaily: “Pôsobila arogantne. Jasne si pamätám jej tvár. Na štyridstiatničku vyzerala omnoho staršie, poviem pravdu, pripadala mi ako poriadne vyžitá šesťdesiatnička,” prekvapuje.

To však nebolo všetko a v šokujúcich detailoch pokračoval aj ďalej. Obvinenú opísal ako sebavedomú a hrdú ženu, ktorá sa dobre bavila a vyzerala byť nad vecou. Do očí mu ale udrelo čosi, čo vôbec nečakal: “Lenže bola strašne škaredá a staro pôsobiaca. Chýbali jej predné zuby. Naozaj mi prišlo na um, že asi jej niekto niečo ručne vysvetľoval a vybil jej ich,” šokuje na záver. Hoci nie je jasné, ako presne mohla Zsuzsová o zuby prísť, momentálne je to zrejme to posledné, čo by ju trápilo za múrmi nitrianskej väznice.

Zsuzsovej mali podľa očitého svedka chýbať predné zuby….

Zdroj: pluska.sk │ Foto: TV Markíza, YouTube