Svet filmu ostal v šoku po nečakane smutnej správe. Vo veku 47 rokov nás navždy opustila známa herečka, ktorá sa vybrala na dovolenku do Talianska. Napriek tomu, že nič nenasvedčovalo tragickému koncu, jej rodina potvrdila, že práve tu vydýchla poslednýkrát.

Svet filmu sa musí vyrovnať s ďalšou stratou. Na druhý svet totiž nečakane odišla známa nemecká herečka Lisa Martinek, ktorá za sebou zanechala milujúceho manžela Giulia Ricciarelliho a tri deti, s ktorými žila v Mníchove a Berlíne. Nemecká hviezda sa vybrala na dovolenku do talianskeho Grosseta, ktorá sa jej stala osudnou.

Tragickú novinu potvrdil podľa informácii portálu Tellerreport herečkin právnik, ktorý ale nechcel s ohľadom na smútok rodiny prezradiť žiadne detaily ani bližšie informácie. Podľa zákulisných zdrojov sa jej ale malo stať osudným plávanie.

Herečka Martinek má za sebou množstvo televíznej produkcie, kde si zahrala aj v krimi seriáloch. Jedným zo známejších je Kriminalista alebo Silný tím. Prvú snímku s názvom “Muž pre moju ženu” nakrútila v roku 1993. Česť jej pamiatke.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

https://www.youtube.com/watch?v=GAilhiylG8M

Zdroj: tellerreport.com │ Foto: Twitter, YouTube/Promiflash