Je tomu len zopár dní, čo sa z bývalej americkej herečky a súčasnej vojvodkyne zo Sussexu stala hrdá mamička dlho očakávaného synčeka Archieho. Rozkošný chlapček sa stal okamžite pýchou svojich rodičov, a aj keď sa v kuloároch objavili nemiestne lži o otcovstve princa Harryho, rodinka si pokojne nažíva vo svojom veľkolepom sídle.

6. mája sa zastavil celý svet, keď sa na verejnosť dostala informácia, že vojvodkyňa Meghan porodila v skorých ranných hodinách svojho prvorodeného synčeka. Archie Harrison Mountbatten-Windsor robí radosť svojim rodičom od prvého momentu, pričom princ Harry neskrýval počas jeho predstavenia hrdosť a nadšenie.

Bývalá herečka, ktorá prekvitala krásou a spokojnosťou už dva dni po pôrode, tak vo svojich 37. rokoch prvýkrát oslavovala aj Deň matiek. Nakoľko si už synčeka odviezli šťastní rodičia domov, zo svojho sídla Nottingham Cottage sa Meghan pochválila nádhernou snímkou dieťatka. Aj keď už celý svet obleteli fotografie Archieho rozkošnej tváričky, vojvodkyňa sa uplynulú nedeľu pochválila krásnym záberom chlapčeka v objatí kvetov, pričom roztopil srdcia takmer 2 miliónom fanúšikom z celého sveta.

Zdroj: Instagram/sussexroyal