Koncom februára obletela celý svet mimoriadne smutná správa o zdravotných komplikáciách jedného z najpopulárnejších hercov 90. rokov. Luke Perry, ktorý hviezdil v teenagerskom seriáli Beverly Hills 902 10 a uplynulý týždeň ho ranila mŕtvica, pred niekoľkými hodinami, žiaľ, zomrel.

Luke Perry, jeden z najpríťažlivejších hercov 90. rokov, začínal svoju kariéru ako model v reklamách či menšími úlohami, pričom najväčšiu slávu mu priniesla rola Dylana McKaya v seriáli Beverly Hills 902 10. Herec sa narodil v americkom Mansfielde v štáte Ohio a po skončení strednej školy sa presťahoval do Los Angeles.

Herec, ktorého iba pred pár dňami ranila mŕtvica, aktuálne hviezdil v americkom seriáli Riverdale, kde stvárňoval úlohu otca hlavnej postavy, Archieho Andrewsa. Luke bol jedenkrát ženatý, pričom má dve deti. Perry zomrel v dôsledku komplikácii z mŕtvice. V posledných chvíľach bol obklopený svojimi deťmi Jackom a Sophie, snúbenicou Wendy Madison Bauer, bývalou manželkou Minnie Sharp, matkou Ann Bennett, bratom, sestra a ďalšími príbuznými.

Na vrchol ho vyniesol seriál Beverly Hills 902 10

Luke momentálne hviezdil v seriáli Riverdale

Zdroj: Foto: GoodFon.com, HD Wallpapers, general.digitalassetmanagement.site, Twitter