Patril k obľúbeným tváram na televíznych obrazovkách, pričom v seriáloch stvárňoval prevažne postavy policajtov. Paradoxom je, že dlhé roky sa pred kamerou hral na charakterného muža, ktorý ochraňoval nevinných ľudí. V skutočnosti však išlo o bezcitného človeka, ktorý pripravil o život svoju ženu.

Ruský herec Konstantin Kordo – Sysoev (47) bol pred kamerou vždy charizmatický, usmiaty a o svojej manželke sa vždy vyjadroval v superlatívoch. O to šokujúcejšie bolo, keď sa v médiách prevalila informácia, že sa dopustil ohavného skutku.

Umelec totiž brutálne zabil svoju milovanú polovičku, Natáliu († 35). Herec ju mal ubil na smrť drevenou palicou, v ktorej boli klince. Letuška utŕžila celkovo 69 rán, pričom jej telo a tvár boli zmrzačené. Následne hodil telo do rieky v blízkosti Petrohradu.

Motívom vraždy mala byť žiarlivosť, keďže mal podozrenie, že jeho manželka mala milenca. Súd mu nakoniec naparil 11 rokov a samotní policajti dali hercovi prezývku ,,mäsiar,“ pretože s niečím tak brutálnym sa dávno nestretli.

Zdroj: dailymail.co.uk  |  Foto: Instagram, Pixabay