Člen známej kapely zomrel náhle v utorok 20. júna vo veku iba 42 rokov. Presná príčina smrti zatiaľ nie je jasná, spevák však trpel zdravotnými problémami. Po koncerte v Las Vegas umelca hospitalizovali v nemocnici. Smutnú správu oznámil jeho zástupca.

Známy raper Prodigy, člen dua Mobb Deep, zomrel vo veku 42 rokov. Po koncerte v Las Vegas strávil niekoľko dní v nemocnici. Prodigy, vlastným menom Albert Johnson, bol podľa jeho zástupcu hospitalizovaný práve pre komplikácie spôsobené anémiou, presná príčina smrti však ešte nie je známa. “Radi by sme všetkým poďakovali za rešpektovanie súkromia rodiny,” dodal jeho zástupca.

#ArtOfRapFest

Príspevok, ktorý zdieľa Prodigy MobbDeep (@prodigymobbdeep),

Za raperom smútia aj iné známe osobnosti ako napríklad speváčka Nicki Minaj, ktorá nechce veriť tomu, čo sa stalo. Duo Mobb Deep vzniklo v roku 1992, ich kariéra trvala s jednou prestávkou až doteraz. Na svojom konte majú množstvo hitov ako napríklad skladbu Shook Ones či Survival of the Fittest s desiatkami miliónmi zhliadnutí, pod ktorými fanúšikovia teraz spomínajú na svoj idol. Duo nahralo i pieseň s raperom 50 Cent.

Rest in Peace to #MobbDeep Rapper #Prodigy ???? Rap game lost another one >> Sending prayers to his family

Príspevok, ktorý zdieľa The Breakfast Club (@breakfastclubam),

Mobb Deep – Shook Ones

50 Cent – Outta Control ft. Mobb Deep

Prečítajte si tiež: Športoví fanúšikovia v slzách: Náhle zomrel mladý futbalista († 30)!

Zdroj: theguardian.com | Foto: Instagram, commons.wikimedia.org