Spevák s nezameniteľným vyžarovaním- aj tak by sa dal opísať hudobník Adam Pavlovčin, ktorý len nedávno ovládol posledný ročník súťaže Česko Slovensko hľadá Superstar. Neprehliadnuteľný víťaz markizáckej šou má, zdá sa, nábeh na medzinárodný úspech, pričom len pred pár hodinami vydal svoj prvý oficiálny singel.

26-ročný rodák zo Slovenska, ktorý aktuálne žije v Prahe, má za sebou množstvo hudobných skúseností, avšak širokú verejnosť oslovil až potom, čo vystúpil pred porotou v šou Superstar. Talentovaný mladík s hrdosťou hovorí nielen o svojich ambíciách, ale tabu pre neho nie je ani otvorenosť v otázkach orientácie.

Nová nádej domáceho šoubiznisu však nebude vystupovať pod svojim civilným menom, no v kariére si zvolil pseudonym ADONXS (vyslovuj Adonys). A práve pod ním aktuálne vydal svoj prvý oficiálny videoklip k singlu Moving On, ktorý prednedávnom odpremiéroval v tanečnej súťaži Let’s Dance.

,,Klip sa pripravoval niekoľko mesiacov. Najdôležitejšia bola pre nás asi lokácia a obsadenie. Nakoniec na klipe pracoval 40-členný štáb. S režisérom Jirkom Horenským sme si počas týchto mesiacov vymenili niekoľko námetov na klip, až kým sme boli obaja spokojní, no a nakoniec sa aj veľa natočených záberov nepoužilo. Z nich by sme pravdepodobne vedeli poskladať aj ďalší klip,“ prezradil o výsledku svetovej úrovne Adam pre portál Markiza.sk.

ADONXS – Moving On

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: Markiza | Foto: IG/ageofadonxs | Video: YouTube