Nie je žiadnym tajomstvom, že populárne celebrity majú problém zatajiť pred svetom svoje súkromie. Niektorí sa s prenasledovaním novinárov zmierili a veľmi ho neriešia, iní sa zas zatajujú svojským spôsobom. Akoby ste sa však rafinovane predrali na vlastný koncert pomedzi dav rozvášnených fanúšikov? Táto speváčka to dokázala už niekoľkokrát bez toho, aby si ju vôbec niekto všimol!

Niekoľkonásobná držiteľka ocenenia Grammy, Adele, je momentálne na turné v Austrálii. Po krátkom oddychu tak završuje svoje Adele Live 2016 Tour, ktoré začalo ešte vo februári minulého roka. Speváčka sa netají tým, že je pre ňu fyzicky aj psychicky náročné zvládnuť také dlho trvajúce turné. Všetky koncerty sa navyše odohrávajú na okrúhlom pódiu v strede sály, a preto je pre ňu nemožné, aby sa dostala na svoje miesto bez toho, aby musela prejsť cez obrovský dav netrpezlivých fanúšikov.

AdeleHoci celú pravdu nepriznala, Adele sama potvrdila, že spôsob, akým sa dostane pred začiatkom koncertu na javisko, je veľmi netradičný, a vždy sa pri presune spotí. Do bedne sa vždy zavrie s iPadom, aby sa nenudila a ochranka ju potom prevezie zo šatne priamo na pódium – a to rovno pomedzi nič netušiacich fanúšikov!

Adele na koncerteNapriek tomu, že sa speváčka dlho nechcela podeliť o svoje tajomstvo, sľúbila, že ho vyzradí, keď sa dvojročné turné skončí. Tajnosti však prenikli na verejnosť a niektorí fanúšikovia teraz majú dôvod sledovať prenosné bedne obklopené ochrankou, ktorá ich pred koncertom preváža pod pódium. Adelina pesnička Rolling in the Deep tak naberá celkom nový rozmer!

Pozrite si krátky záznam z prevozu speváčky ku pódiu:

Zdroj: The Sun, YouTube | Foto: Facebook