Populárna hudobná hviezda s nezameniteľným hlasom prežíva ťažké chvíle, z ktorých sa bude ešte dlho spamätávať. Nicki Minaj sa totižto pred pár dňami stala obeťou lúpeže.

Pred pár mesiacmi si niečo podobné prežila televízna hviezda a manželka známeho repera Kim Kardashian, ktorá sa po tomto incidente stiahla z očí verejnosti. Mamička dvoch detí sa vraj z krádeže, ktorá sa odohrala v Paríži, spamätáva ešte doteraz. Nielenže ju okradli, ale zároveň ju zviazali, čo malo výrazný negatívny dopad na jej psychiku.

Niečo podobné sa stalo pred pár dňami obdarenej hudobníčke, ktorá zostala nemilo prekvapená, keď prišla do svojho domu v Los Angeles. Nicki však bola odcestovaná a po príchode domov mala v momente plné ruky práce. Jej honosná vila bola hore nohami, nábytok bol zničený a mnohé predmety porozhadzované po celom objekte. Príslušný policajný orgán zistil násilné vniknutie, no nevie sa či išlo o jedného páchateľa alebo o väčšiu skupinku.

Nicki Minaj

Mnohí sa totižto domnievajú, že tento akt bol zámerný, keďže boli zničené len určité veci. Každopádne, táto udalosť si vyžiadala len krádež drahých šperkov či iného majetku speváčky, ktorých cena sa vyčíslila na hodnotu 200 000 dolárov.

Foto: Instagram | Zdroj: Tmz.com