Tretia vlna ochorenia Covid-19 na Slovensku naplno zaútočila a zelené okresy budú od nasledujúceho pondelka už iba peknou spomienkou na leto. Vírus mnohým spôsobuje nielen krátkodobé zdravotné problémy, o čom sa presvedčila aj česká speváčka Hana Zagorová, ktorú v sprievode polície odniesla sanitka do nemocnice. Barbora Švidraňová si však tiež vytrpela svoje.

Ochorenie Covid-19 sadlo aj na pľúca slovenskej speváčky a herečky Barbory Švidraňovej. Ako Barbora priznala už pred pár dňami, aj ona je príkladom toho, že infekcia môže postihnúť i očkovaného človeka a poriadne s ním zatočiť. Barbora priebeh ochorenia nepovažuje za ľahký a po pár dňoch okrem čuchu a chuti stratila aj 5 kilogramov.

Speváčka na tom zo zdravotného hľadiska nebola posledné dni dobre a Covid ju prinútil prehodnotiť vlastný rebríček života! „Hlavne, že na ničom naozaj nezáleží, ak nie ste zdraví, šťastní a milovaní. A úprimní sami k sebe. K svojim hodnotám a limitom.. To len tak v skratke. Ostatné uvedomenia ešte chvílku spracovávať budem,“ povedala Barbora.

A čo fanúšikom slobodná mamička odporúča? Jednoznačnú zmenu životného štýlu! „Nezabúdajte na vitamínky, prevenciu, zdravú stravu a nehroťte to, keď nevládzete, na to som ja doplatila. Keby som nepodcenila obyčajnú nádchu, tak by som možno nemala oslabenú imunitu, málo spánku, chabé jedlo, do toho prepracovanosť level3000.. no prosto, keby bolo keby… poznáme to všetci, že áno.. Počúvajme svoje limity.“

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj | Foto: IG/_basie_