V stredu odvysielala televízia Markíza ďalšie kolo relácie Chart Show, v ktorej sa venovali televíznym seriálovým hitom. Pozvanie do štúdia prijali herci Filip Tůma, Barbora Švidraňová a Juraj Loj.

Ako to už v relácii zvykne byť akýmsi pravidlom, okrem detailnejšieho rozoberania pesničiek v rebríčku a následnej diskusii, hostí čaká aj niekoľko zábavných úloh. V tejto časti si pre nich tvorcovia pripravili súťaž, kto sa na kancelárskej stoličke dostane skôr do cieľa. Všetci traja hostia mali v rukách tabuľku s možnosťou “áno” alebo “nie”, ktorou mali odpovedať na položené otázky, týkajúce sa rôznych seriálov. Ten, kto odpovedal správne sa na stoličke mohol posunúť dopredu k vyznačenej čiare.

Víťazom sa nakoniec stal Juraj Loj, ktorý v Búrlivom víne stvárnil hlavnú postavu Martina Roznera. Diváci však ostali poriadne zaskočení z toho, čo sa udialo následne po súťaži. Adela vyhlásila víťaza, ktorý zodpovedal správne na najviac otázok, no Juraj to zhodnotil slovami, že reálne vedel možno jednu odpoveď. Na to Barbora Švidraňová pohotovo zareagovala: “To nevadí, ale hlupákom šťastie praje”. I keď ho následne vyobjímala a vybozkávala na znak prepáčenia, nabudúce by si mala radšej lepšie premyslieť, čo povie. Daná poznámka nebola pred televíznymi kamerami vôbec vhodná.

Zdroj: TV Markíza | Foto: Instagram