Slovenská speváčka Barbora Švidraňová pred pár dňami v priebehu živého vysielania v rannej relácií Teleráno bez okolkov priznala, že sa s otcom svojho prvého dieťaťa rozišli. Kým sa však známa ryšavka venuje predovšetkým rozkošnému chlapčekovi, jej ex je poriadny kvietok a má na starosti úplne iné veci.

Barborin bývalý partner žije v Londýne, pričom je úspešným bubeníkom. Taliansky krásavec Francesco Mendolia je zároveň pracovne vyťažený a koncerty má po celom svete. Aj z tohto dôvodu sa dvojica pokúsila o vzťah na diaľku predovšetkým kvôli ich synovi Gabrielovi.

Švidraňová však pred pár dňami priznala, že ich cesty sa rozišli, keďže mali iný názor na životné priority, rodičovstvo či pracovné tempo, nehovoriac o fakte, že ich delili stovky kilometrov. Sympatická kráska tak zostala na starostlivosť synčeka úplne sama, pričom mu venuje každú voľnú chvíľu.

Francesco má však úplne iné záujmy, keďže na sociálnej sieti pravidelne zverejňuje fotografie s rôznymi ženami, pričom záber Barbory či jeho synčeka nemá na účte vôbec. Ide tak o zástup žien, ktoré sa neustále točia okolo talianskeho hudobníka, čo mu, zdá sa, robí radosť. Pri pohľade na tieto fotografie sa však Švidraňová určite nepoteší.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Instagram/francescomendolia  |  Foto: Instagram/francescomendolia, Instagram/_basie_