Slovenská speváčka Barbora Švidraňová sa nedávno v živom vysielaní Telerána priznala, že je opäť slobodná. Keďže s otcom jej dieťaťa sa rozišla, na starostlivosť svojho najväčšieho pokladu ostala sama. Zdá sa však, že ospravedlňovať svojho bývalého partnera zo zanedbávania rodičovských povinnosti už nemieni.

Barbora žije na Slovensku a otec jej dieťaťa Francesco Mendolia v Londýne. Dvojica sa tak pokúsila o vzťah na diaľku, čo bolo však čoraz viac náročnejšie. Obaja si zrejme museli priznať, že takýmto spôsobom to nefunguje, no speváčka sa snaží s hudobníkom udržiavať kontakt aj naďalej kvôli synovi Gabrielovi.

Švidraňová si však už počas tehotenstva uvedomila, že bude potrebovať pomôcť a na svoju lásku sa nebude môcť spoľahnúť. Z Bratislavy sa tak presťahovala späť do rodnej Žiliny, kde sa jej najväčšou oporou stala rodina. Práve jej najbližší sa starajú o chlapčeka, keď má ryšavka pracovné povinnosti, pričom si sama musela priznať pravdu o bývalom partnerovi. ,,Rodičovské povinnosti veľmi nepatria k jeho prioritám,“ otvorene povedala sympatická kráska pre sarm.pluska.sk.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: sarm.pluska.sk  |  Foto: Facebook/Francesco Mendolia, Instagram/_basie_