Keď sa ocitnete na mizine, urobíte aj nemožné, aby ste sa z nepríjemnej situácie dostali. 27-ročná Sabien Demonia, mama troch detí, sa rozhodla pre závažný krok. Vďaka tomu si dnes dokáže zarobiť až 6000 libier mesačne. Ďakovať môže svojim vnadám a internetu, ktoré z nej urobili fetiš modelku.

[sociallocker] Predtým nemala ani na hračky či oblečenie pre svoje deti a teraz zarába tisíce. ”V tom čase som bola slobodná matka s dvoma deťmi – nebolo to ľahké.” Život Sabien sa obrátil naruby, keď začala pridávať svoje sexy fotky na sociálne siete. Pozornosť si získala pomerne rýchlo a dnes je z nej úspešná modelka, ktorá sa objavila aj na titulných stránkach magazínov.

Na internete má viac ako 100 000 fanúšikov a kvôli modelingovým foteniam cestuje po celom svete. ”Viem, že nad fetiš modelingom niektorí ľudia ohŕňajú nos, ale pre mňa to bola záchrana. Začala som si to užívať, pretože to nebolo len o pózovaní na fotkách, ale aj o líčení a outfitoch, čiže som sa kreatívne vyžila. Moje deti sú na mňa pyšné, sú mojimi najväčšími fanúšikmi,” vyjadrila sa Sabien.

Napriek úspechom sa stala aj terčom kritiky, keďže podľa niektorých sa jej deti až príliš skoro stretávajú so sexualitou. ( jej deti majú 9,8 a 6 rokov) Ona však namieta a tvrdí, že otvorenosť k deťom je prospešné pre ich vývoj. ”Nahota je po celom internete, takže im to nerobí žiadnu škodu a navyše to chápu z inej strany. Takto budú oveľa viac pripravené na dospelosť a budú si vedomé nástrah, ktorým budú v dospelosti čeliť. Dúfam, že neurobia rovnaké chyby ako ja. Bola som tehotná v sedemnástich, hádam oni budú múdrejšie,” dodala na záver. Čo si o tomto nezvyčajnom povolaní myslíte vy?

Zdroj: mirror.co.uk, cas.sk   Foto: twitter [/sociallocker]