Polícia musela pred pár dňami zasahovať v obci Nitrianske Pravno, odkiaľ zaznamenala telefonát od neznámeho muža, ktorý sa priznal k útoku na vlastného otca. Prišlo však k nečakanému rozuzleniu, pričom to prekvapilo aj samotných rodičov násilníka.

Na tiesňovú linku zavolal v piatok (21.2.) v skorých ranných hodinách neznámy muž, ktorý prosil o sanitku. Svojho otca totiž bodol nožničkami priamo do tváre. Zdravotníci po príchode našli 61-ročného zakrvaveného muža a jeho syna, ktorý pôsobil neprítomne.

Napadnutého otca ošetrili na mieste nešťastia, no lekári mali, paradoxne, viac práce so synom, ktorého správanie sa náhle zmenilo. ,,Bol agresívny, musel byť spacifikovaný, hneď bol prijatý na psychiatriu. Je momentálne v popruhoch,“ uviedol lekár Jozef Kubík pre noviny.sk.

Zdravotníci sa od rodičov násilníka dozvedeli, že mal byť pred mesiacom zbitý, pričom utrpel úraz hlavy. V posledných dňoch sa mal správať zvláštne, a dokonca priznal halucinácie. Je teda možné, že agresívne správanie mladého muža mohlo byť ovplyvnené zranením. Všetky okolnosti útoku sú však momentálne predmetom vyšetrovania.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: noviny.sk  |  Foto: joj.sk, Pixabay