Počas uplynulého víkendu sa konala luxusná oslava syna Borisa Kollára a Laury Vizváryovej, ktorý sa narodil minulý rok v júli. Na detskej párty sa stretlo viacero známych tvárí, no túto osobu by ste určite nečakali.

Prvé narodeniny malého Abnera sa oslavovali v skutočne veľkom štýle. O oslavu rozkošného synčeka Borisa Kollára a jeho partnerky Laury Vizváryovej sa postarala agentúra, ktorá všetko pripravila do najmenšieho detailu.

Šokujúci konflikt mamičiek v dome Kollára: Prípad rieši polícia!

Malému oslávencovi prišli zablahoželať rodinní kamaráti Zuzana a René Strauszovci so synčekom Dionom či speváčka Anita Soul, ktorá tvorí pár s Lauriným príbuzným. Na párty sa však objavila aj ďalšia mamička Kollárových detí Andrea Heringová, tá bola v minulosti podnikateľovou dlhoročnou oficiálnou partnerkou. Multiotecko s ňou má syna Borisa a dcéru Saru Zoe.

,,S habibim nám to pekne ladí,” napísala Heringová k snímke s Abnerom. S jeho maminou sú tak očividne kamarátky, pričom takéto priateľské vzťahy medzi bývalou a terajšou polovičkou jedného muža sa v spoločnosti často nevidia.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Laura Vizvaryova (@_leyla_lv_)

Zdroj/Foto: Instagram/_leyla_lv_