Syn Mekyho Žbirku je zdrvený: David poslal otcovi srdcervúci odkaz!

Dátum:

Celé Slovensko v stredu (10. novembra) podvečer zasiahla mimoriadne smutná správa. Je ťažké uveriť, že legendárny spevák, ktorý mal prezývku “Meky“ alebo “slovenský Paul McCartney“, už nie je medzi nami. Smúti aj jeho syn, ktorý vzdal hold zosnulému otcovi.

Meky Žbirka dlhodobo bojoval s opakovaným zápalom pľúc, ktorý sa mu napokon stal osudným. V posledných momentoch jeho života bola pri ňom milovaná manželka Katka, no spevák bol aj trojnásobným otcom. Najstaršiu dcéru Denisu mal s bývalou manželkou Helgou.

So súčasnou manželkou mal ďalšiu dcéru Lindu a syna Davida, ktorý sa vybral v otcových šľapajach. Je totiž talentovaným hudobníkom, ktorý momentálne žije v Londýne. Smrť otca ho mimoriadne zasiahla, keďže ho považoval za svoj životný idol.

27-ročný muzikant svoje pocity opísal aj na sociálnej sieti. ,,Včera som stratil otca. Nikto iný ma v živote neinšpiroval viac ako on. Skutočná legenda v každom významne slova. Slová nedokážu opísať, ako veľmi mi chýba, preto som spravil playlist s niekoľkými mojimi najobľúbenejšími skladbami od neho. Milujem ťa navždy, otec, odpočívaj v pokoji,“ odkázal milovanému otcovi.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: IG/sunnbrella  |  Foto: IG/sunnbrella, FB/Miro Zbirka

Nikol S
Redaktorka zameraná predovšetkým na šoubiznis s cieľom nájsť tie najžhavejšie témy. Ponúknuť čitateľovi najčerstvejšie informácie je jej prioritou.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Matovič chce regulovať politické diskusie: Ostrý odkaz od Dibákovej!

Igor Matovič plánuje zasiahnuť do fungovania politických diskusií, pričom...

Slovenská športová hviezda sa vydala: Bola z nej PREKRÁSNA nevesta!

Úspešná hviezda domácej športovej scény prežila uplynulý víkend jeden...

Slovenská speváčka ŠOKUJE: Túto nechutnosť šíria o Emme Čaputovej!

Emma Čaputová, dcéra slovenskej prezidentky, sa v minulosti opakovane...

Ďalší ŠOK: NAKA obvinila známeho poslanca!

V politickom prostredí je opäť rušno. Národná kriminálna agentúra...